Marka Apple to amerykańska firma, która obecna jest na rynku już od ponad czterdziestu lat. Zrewolucjonizowała rynek zaawansowanej elektroniki używanej w domach i tej wykorzystywanej w biznesie. Laptopy Apple (które po atrakcyjnych cenach kupisz tutaj: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-apple/) cechują się innowacyjną technologią, są również bardzo atrakcyjne wizualnie.

Laptopy Apple – jakie są rodzaje?

Laptopy MacBooki Pro mają największą wydajność

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów laptopów marki Apple. Są to komputery MacBook, MacBook Pro i MacBook Air. Wszystkie je łączy fakt, że są niezawodne, a różnica polega na tym, że każdy model jest przeznaczony do czego innego. Sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w biznesie to laptopy MacBook Pro. W multimediach i grach wykorzystuje się MacBooki.

Laptopy Apple wykorzystywane w biznesie

Laptopy biznesowe tej marki są połączeniem niezawodności, wydajności i bogatego wnętrza. MacBokki, te najczęściej wykorzystywane w biznesie, dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych. Mogą być złote, srebrne, różowe lub szare. Wszystkie mają metaliczny połysk i charakterystyczne logo, którym jest nadgryzione jabłko. Laptopy Apple mają wysokiej klasy wyświetlacze z podświetleniami ledowymi, które wykonane są w najnowocześniejszej technologii IPS. MacBooki mogą mieć także dwa rodzaje procesorów:

  • dwurdzeniowy Intel Corem3, który ma funkcje TurboBoost zwiększającą takowanie procesora, a także 4 MB pamięci podręcznej L3
  • dwurdzeniowy Intel Core m5, który również może zwiększać takowanie procesora, aż do 2,7 GHz


Laptopy MacBooki Pro mają największą wydajność. Może występować w dwóch wariantach, z ekranem, który ma przekątną 13,3 i także z 15,4 cala. Laptopy te mają zintegrowany procesor graficzny i aż 2TB pamięci SSD. Model ten wyposażony jest także w innowacyjny system chłodzenia, który działa doskonale nawet w przestrzeni mocno ograniczonej obudową. Bezpośrednio pod klawiatura znajduje się pasek Touch Bar. Dzięki niemu można sprawnie i szybko sterować, a także rozwijać, zwijać i dostosowywać regulatory systemowe do modyfikowania głośności, regulować paletę barw i nadawać koloryty tekstom i obiektom, a także odbierać na klawiaturze połączenia z iPhone lub Face Tima, wybierać opcje formatowania i emotikony w aplikacjach służących do przesyłania wiadomości. Dzięki temu MacBook Pro są laptopami idealnymi w biznesie.

Dla sektora biznesowego i, a także dla edukacji stworzono iPady- tablety Apple. sa to komputery, które są najbardziej mobilne, które w bardzo małej obudowie mają ogromną moc. Każdy z nich ma wygodną i przenośną klawiaturę, a także możliwość regulowania dotykowego ekranu.