Korzyści z zakupu tego smartfona

Smartfony Apple iPhone 12 Pro ze strony itnes.pl zapowiadają się naprawdę ciekawie. Kupując ten telefon możemy liczyć na superszybką łączność 5G. A14 Bionic, a więc najszybszy czip użyty kiedykolwiek w smartfonie. Do tego dochodzi profesjonalny system aparatów do robienie zdjęć jeszcze lepszych i to w słabym oświetleniu. Jest to postęp nie do opisania.

Nasz wzrok od razu przyciąga niesamowity wyświetlacz. Jest to Super Retina XDR. Wyświetlacz ma przekątną 6,1 cala. Na wyświetlaczu znajduje się warstwa Ceramic Shield. Warstwa ta jest twardsza niż szkło i to w jakimkolwiek smartfonie. Bardzo przekonuje nas technologia 5G, która wiąże się z płynnym streamingiem oraz turbościąganiem. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze A14 Bionic, a więc najszybszy czip, który kiedykolwiek został użyty w smartfonie.

Wiele osób kupuje ten telefon z uwagi na naprawdę profesjonalny system aparatów 12 MP z ultraszerokim obiektywem, teleobiektywem oraz obiektywem szerokokątnym. Możemy liczyć na pięciokrotny zoom optyczny. Świetny jest również Deep Fusion, Tryb nocny, Apple ProRAW, Inteligentny HDR 3 oraz nagrywanie wideo 4K Dolby Vision HDR. Nowością jest  skaner LiDAR, który obsługuje portrety w nocnym trybie. Przedni aparat to TrueDepth 12 MP z nocnym trybem i możliwością nagrywania wideo 4K Dolby Vision HDR. Mamy tutaj  do czynienia z najwyższą w branży klasą odporności IP68. Możemy obsługiwać akcesoria MagSafe do podłączania łatwego oraz szybszego bezprzewodowego ładowania.

Na szczególną uwagę zasługuje wyświetlacz i jego nowa konstrukcja. Ma ona płaskie brzegi oraz elastyczną matrycę OLED. Zapewnia ona przepiękne kolory z idealną jasnością i wysokim kontrastem na całej powierzchni, aż po same krawędzie. Wyświetlacz jest olśniewająco jasny. Oferuje nam wyraźnie większy kontrast. Nie da się po prostu oderwać od niego wzroku. Jasność jest jaśniejsza, a czernie są ciemniejsze. Każdy obraz jest wyświetlany w znacznie wyższej rozdzielczości.