Trzy aparaty oraz nieskończone możliwości

Smartfony Apple iPhone 12 Pro są profesjonalistami w każdym calu. Poznajmy koniecznie możliwości potrójnego aparatu, któremu są niestraszne żadne oświetleniowe warunki. Odkryjmy moc oraz wydajność procesora A14 Bionic. Zachwycimy się odświeżonym, bezramkowym designem z kształtami kanciastymi oraz także wyświetlaczem o nazwie Super Retina XDR z matrycą OLED. Jednym słowem w iPhone 12 Pro mamy wszystko to, czego nam potrzeba.

Aparat, który jest zainstalowany w tym telefonie posiada aż trzy obiektywy. Jest to obiektyw standardowy szerokokątny, ultraszerokokątny oraz teleobiektwy, które dają temu smartfonowi spore możliwości zarówno filmowe, jak i także fotograficzne. Każdy z tych obiektywów wspiera tryb Deep Fusion oraz także system LiDAR, a więc wyspecjalizowany skaner naszego otoczenia. Smartfon może także nagrywać filmy w jakości HDR, z samą obsługą technologii Dolby Vision HDR. Możemy dzięki niemy łapać piękne wspomnienia oraz także niepowtarzalne chwile, robiąc zdjęcia, a do tego nagrywając filmy o doskonałej jakości.

iPhone 12 został wyposażony w najszybszy na rynku procesor. Apple A14 Bionic jest pierwszym w historii smartfonem z procesorem z litografią 5nm użytyw telefonie. Ta wielozadaniowość nie jest dla niego problemem. Radzi sobie nawet z 11 bilionami operacji na jedną sekundę. Ten proces ultraszybki podkręca znacznie wydajność, jednocześnie oszczędzając baterię. Jednak kiedy już zabraknie energii, to z pomocą nam przyjdzie opcja szybkiego ładowania oraz MagSafe, dzięki czemu zawsze będziemy w pełni gotowi do pracy.

iPhone oferuje możliwie najlepszą jakość wykonania. Zaczynając od ramek wykonanych ze stali chirurgicznej, aż po sam stopień odporności IP68 na wodę i pył. Smartfon został wyposażony w możliwie najlepszy wyświetlacz w całej historii iPhonów. Dzięki niemy jest czterokrotnie bardziej odporny na wszelkiego rodzaju upadki. Jednak to jeszcze nie wszystko. Smartfon bowiem obsługuje modem 5G, a to oznacza, że możemy się cieszyć możliwie najwyższa jakością połączeń i nie tylko ich.