HP ZBook to seria nowoczesnych, niezawodnych komputerów o dużej mocy i pojemnej pamięci operacyjnej. Ich świetne parametry i niezwykłe cechy sprawiają, że są doskonałymi narzędziami do pracy dla specjalistów z wielu dziedzin. W jaki sposób można najpełniej wykorzystać ich możliwości? Dla których firm inwestycja w ich zakup będzie najbardziej się opłacać?

Charakterystyka stacji roboczych z serii HP ZBook

Firma Hewlett-Packard jest jednym ze światowych liderów branży informatyczne, a komputery HP ZBook to jedno z ich szczytowych osiągnięć. Wieloletnie rygorystyczne testy oraz badania sprawiły, że produkty te wyróżniają się obecnie niezawodnością, doskonałą jakością wykonania i precyzją działania. Każda generacja jest coraz lepiej dostosowywana do potrzeb użytkowników, coraz bardziej wydajna i funkcjonalna. 

To, co wyróżnia mobilne stacje robocze HP ZBook to innowacyjny system chłodzenia HP Vaporforce. Wydajna komora parowa i wentylatory w połączeniu z systemem zasilającym wyłącznie podzespoły niezbędne do funkcjonowania używanych w danym czasie aplikacji sprawiają, że efektywność i moc komputera stają się niemalże nieograniczone. Najnowszej generacji procesory Intel® Core™ lub Xeon® pozwalają na pracę nad wieloma zadaniami w jednym czasie. Karta graficzna NVIDIA® Quadro® oraz wierność kolorów zapewniana przez technologię Dream Color sprawiają, że ekrany urządzeń z serii HP ZBook dają niezwykle precyzyjny obraz. Niewielka waga, nowoczesna obudowa, mobilność oraz funkcjonalny design tych komputerów pozwalają na czerpanie prawdziwej przyjemności z ich korzystania w każdym miejscu i czasie. Istotny jest również fakt, że produkty HP ZBook zostały zaprojektowane z myślą o wysoce skutecznej ochronie danych firm i pracowników. Funkcje HP Sure Start, Hp Sure Sense oraz Hp Sure View chronią komputery z tej serii przed uszkodzeniem, atakami lub utratą danych.

Seria HP ZBook została stworzona głównie z myślą o projektantach, programistach oraz wszystkich osobach pracujących z zaawansowanymi aplikacjami do edycji grafiki, wideo czy analizy specjalistycznych danych

Inżynierowie HP w ramach serii HP ZBook skonstruowali szereg komputerów przenośnych przeznaczonych do wielu specjalistycznych celów. Wśród nich znajdują się modele:

  • HP ZBook Create
  • HP ZBook Studio 
  • HP ZBook Power 
  • HP ZBook Fury.

Dla kogo przeznaczone są mobilne stacje robocze HP ZBook?

Z komputerów HP ZBook korzystać mogą specjaliści z najróżniejszych branży, jednak istnieje kilka zawodów, dla których rozpoczęcie pracy na tych urządzeniach może być szczególnie rewolucyjne, podnoszące wydajność oraz efektywność realizowanych przez nich zadań.

Seria HP ZBook została stworzona głównie z myślą o projektantach, programistach oraz wszystkich osobach pracujących z zaawansowanymi aplikacjami do edycji grafiki, wideo czy analizy specjalistycznych danych. Wysoka wydajność, doskonałej jakości karta graficzna, pojemna i szybka pamięć masowa oraz operacyjna komputera HP ZBook Studio G7 będzie gratką dla najbardziej pedantycznych grafików komputerowych. Wierne odwzorowanie kolorów oraz nieograniczone możliwości obsługi aplikacji do projektowania, symulacji i renderowania w czasie rzeczywistym sprawią, że tworzenie produktu lub obiektu będzie satysfakcjonujące jak nigdy dotąd. Pracownicy branży rozrywki i mediów oraz montażyści filmowi docenią ogromne możliwości, jakie daje HP ZBook Fury G7. Konfigurowalne przestrzenie barw pozwolą im na uzyskanie profesjonalnych efektów w formacie HD i 4K. Specjaliści z branży data science będą zachwyceni możliwościami karty graficznej NVIDIA® Quadro® RTX 5000 (https://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-Quadro-RTX-5000-Laptop.449134.0.html) z technologią przyspieszenia GPU, dyskiem twardym o maksymalnej pojemności 10 TB 3,4 i łatwą możliwością rozbudowy pamięci. Tak szybkie i dokładne przeszukiwanie i analizowanie danych na urządzeniu przenośnym to ewenement na światowym rynku informatycznym.

Mobilne stacje robocze HP ZBook zostały stworzone przede wszystkim dla profesjonalistów zajmujących się grafiką, wideo oraz analizą danych. Każdy inżynier i programista z pewnością doceni świetne parametry urządzeń z tej serii. Komputery HP ZBook sprawiają, że pracę wykonać można nie tylko szybciej i bardziej profesjonalnie, ale też dają użytkownikom przyjemność z ich obsługi.